Veľkoobchod použité oblečenie, veľkoobchodné použité oblečenie, používaný typ oblečenia, zoradené použitého oblečenia veľkoobchod

Second Hand ENGLAND

 
 Tento top-kvalitný použitý oblečenie radené.
 
Jedná sa o špičkový radené použitého oblečenia, ktorý je v móde, vybral oblečenie, odvodený z najlepších módnych domov .Specjalnie vybrané tak, aby zahŕňala ako veľa cenný módne oblečenie trafiť priamo v sezóne, za čo najnižšiu cenu.
 
Balíček zahŕňa značky ako:
 
Väčšina tovaru je značka najvyššej anglickej použiteľnosti illisTop Shop,River Island,Jane Norman,Oasis,Per Una,Marks & Spencer,Tu,Atmosphere,New Look,Next,Burton ,Willis,Evans,Dorothy Perkins,Asos, H&M, Zara women, Zara men, Zara kids atď ... čo sa stalo značky ako Zara ,Max Mara, Just Cavalli, Burbery, D & G, Moschino, Polo Ralph Laurent, Tommy Hilfiger, Guess, Prada, Versace, Dior, Calvin Klein, Lacoste, Billabong, Fred Perry, Joop, La martin, Hugo Boss, Jimmy Choo.
 
Prečo Anglicko?
 
 
New York, Los Angeles, Sydney, Paríž, Rím a Miláno je bezpochyby najväčších miest mody.Jednak najviac vedúci mestom na svete v oblasti módy je LONDON. Je to mesto, ktoré nás inšpiruje k obliekajú podľa najnovších módnych trendov.
 
Britský módny v textilnom priemysle má veľmi hlboké korene, bol a je prítomný ako svetový líder v oblasti módy je najlepší návrhári okolo výtvory świecie.Ich podporuje originálny a jedinečný štýl, ktorý sa nachádza vo väčšine kolekcií predložených veľkých módnych domov.
 
 Využite obrovskú škálu odevných značiek a štýlov, v súlade s najnovšími trendmi v móde. V súčasnej dobe v našej ponuke nájdete mnoho odevné značky, ktoré cez vás dosiahnuť svojich zákazníkov. Ceny tohto tovaru Bend na rozpočet, a preto, že žijeme v konzumnej spoločnosti, ktorá rastie z roka na rok sa baviť s módou a často je potrebné dosiahnuť na niečo, čo nowego.Zapewnimy móda v celej svojej kráse .Kolekcje anglické módne domy sa mení veľmi často a oblečenie rýchlo získal štatút "second-hand" WE možno teda povedať, že typ použitého oblečenia nie je nič ako poslednej módy Anglii.W v závislosti na obale dostane nosiť až do 30% metką.Z nášho pohľadu, móda je jedným z hlavných oblasti, kde sa ľudia môžu predkladať prostredníctvom svojich štýl oblečenia, nápady a osobné kreatywność.Poprzez naše produkty svojim zákazníkom zlepšiť váš šatník osadenie vo svojich obchodoch v anglickom veľmi módne oblečenie výnimočnej kvality, zmyselných rezy a rezy.
 
Pod kartami kúpiť;
 
 
- GOLD ENGLAND
- EXCLUSIVE ENGLAND
- PREMIUM ENGLAND

 
 a návrat výrobcov klientskych známa a populárna; ako je Zara, River Island, New Look, Primark, Next, Asos, s.Oliver, Reserved, Mohito, Puma, Nike, Adidas, Silvian Heacham, Bershka a oveľa viac ...
 
Ak chcete kúpiť ďalšie typy ponuky z iných krajín.
S cieľom získať informácie, prosím, kontaktujte nás.
 
Ďalšie ponuky a predaja informácie možno nájsť na karte, ktoré ponúkate, Hurt - On Line >>, odporúčame vám sa prihlásiť, aby vaše nákupy.
Pozývame vás k odberu newslettera, vďaka ktorému budete dostávať aktuálne informácie o nových produktoch a akciách.
Všetky záujem o problémy prihlásenie k službám on-line, obráťte sa prosím na webe hľadať ďalšie informácie o -
* Ceny
* Obdobie balíček
* Dostupnosť a objednávky tohto produktu.
 
 
Pre podrobnejšie informácie, prosím, kontaktujte nás.
* Niektoré ponuky, produkty k dispozícii len na vyžiadanie!